Aktualizacja Nanomid

Polska Telewizja Internetowa online

AWARIA APLIKACJI NANOMID

UWAGA! Możliwość samodzielnej aktualizacji włączyliśmy dla Państwa na naszej stronie w dniu 1 kwietnia 2023. Informujemy, że możliwość samodzielnej aktualizacji dostępna będzie tylko do dnia 31.06.2023. Okres 2 miesięcy, w którym można dokonać samodzielnej aktualizacji, uznaliśmy za maksymalny dla tej opcji.

Ważna informacja dla posiadaczy aplikacji NANOMID

Proponujemy pobranie innej dostępnej aplikacji, którą możesz zainstalować na swoim urządzeniu i pobrać poniżej swój link do TV.

Niestety po ostatniej aktualizacji aplikacji Nanomid z dnia 01.04.2023, część playlist nie działa, wyświetla się “czerwona kropka”. W tej sprawie kontaktowaliśmy się z właścicielami aplikacji Nanomid i czekamy na informację. Ten sam link, do tej samej playlisty działa bez żadnego problemu na każdej innej aplikacji.
Aktualizacja Nanomid nastąpiła 01.04.2023, co widoczne jest po 3 paskach, które pojawiają się podczas ładowania danych.

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy odpowiedź od helpdesk Nanomid. Czekamy na dalsze informacje i na usunięcie usterki pozostającej po stronie Nanomid.

Odpowiedź, jaką otrzymaliśmy: Cześć, otrzymaliśmy Twój e-mail, Twoja sprawa jest w rękach techników, odpowiemy, gdy tylko nasi technicy przeanalizują Twoją prośbę, możesz mieć bezpośredni kontakt z administratorem, aby mieć plik pod kontrolą: [email protected] 05.04.2023 – 09:37

 

 

 

 

Sprawdź szczegóły poniżej

pobierz linki do samodzielnej aktualizacji