MŚ 2022 Katar

Polska Telewizja Internetowa online

 

Mistrzostwa Świata Katar 2022

mistrzostwa_swiata_2022_katar_pilka_nozna_poland_polska_telewizja_iptv_online

MŚ 2022 gdzie oglądać? Transmisje w IPTV online z Mundialu w Katarze

Piłkarskie mistrzostwa świata to jedna z najważniejszych i najchętniej oglądanych imprez sportowych na świecie. Pod tym względem mundial ustępuje jedynie igrzyskom olimpijskim. Zbliżające się Mistrzostwa Świata w Katarze również przyciągną przed ekrany telewizorów miliardy kibiców na świecie, mimo że turniej rozgrywany jest w nietypowej dla siebie porze.

Polska nie jest wyjątkiem i mecze mistrzostw świata ogląda zdecydowanie więcej osób, niż ma to miejsce na co dzień, w przypadku meczów ligowych czy europejskich pucharów. Spotkania z udziałem reprezentacji Polski na mundialach również regularnie biją rekordy oglądalności. Ogromnego zainteresowanie należy spodziewać się także podczas mistrzostw świata w Katarze. W Polsce będziemy mieli możliwość obejrzenia wszystkich 64 spotkań “na żywo”.

 

29.11.2022
Ekwador – Senegal, Holandia – Katar, Walia – Anglia, Iran – USA  MŚ 2022

30.11.2022
Tunezja – Francja, Australia – Dania, Polska – Argentyna, Arabia S. – Meksyk  MŚ 2022

 

 

 

POLSKA – ARABIA SAUDYJSKA -SKRÓT

 

POLSKA – MEKSYK – SKRÓT

 

MŚ grupy

Na tegorocznych Mistrzostwach Świata 2022 grupy prezentują się wyjątkowo elektryzująco. Już w pierwszej fazie rozgrywek czeka nas wiele interesujących pojedynków na najwyższym poziomie. W tej sekcji znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje o grupach na mundialu 2022 w Katarze i dowiesz się, które z grup Mistrzostw Świata zapewnią najwięcej emocji.

Grupa A

W grupie A zobaczymy po raz pierwszy na większej imprezie gospodarza mistrzostw, czyli debiutujący na mundialu Katar. W grupie znalazły się także reprezentacje Ekwadoru, Senegalu i Holandii. Na szczególną uwagę zasługuje mecz Senegal – Holandia, bo to dwaj faworyci tej grupy.

Grupa B

W grupie B o awans do fazy pucharowej zacięty bój stoczy Anglia, USA, Walia i Iran. Choć na pierwszy rzut oka grupa wydaje się prosta dla Anglii, to pojedynki z USA i Walią będą z pewnością kwintesencją nowoczesnego i ofensywnego futbolu.

Grupa C

Grupa, do której obok Argentyny, Meksyku i Arabii Saudyjskiej trafiła także nasza reprezentacja Polski. Argentyna jest jednym z faworytów całego mundialu, dlatego z pewnością zdominuje grupę C. Mimo że jesteśmy skazani na pożarcie, to historyczne spotkanie Polska – Argentyna bez wątpienia zgromadzi miliony Polaków przed odbiornikami.

Grupa D

W grupie D o awans do kolejnej fazy rozgrywek powalczą Francja, Dania, Peru i Tunezja. Trójkolorowi to obrońcy tytułu z 2018 roku i zdecydowani faworyci grupy, a także całego turnieju. Wszystkie oczy będą skierowane na Kyliana Mbappe, a mecz z Danią będzie świetnym sprawdzianem jego formy na mundialu.

Grupa E

Do grupy E trafiły reprezentacje Niemiec, Hiszpanii, Kostaryki i Japonii. To jedna z najciekawszych grup MŚ 2022, przede wszystkim ze względu na starcie Niemcy – Hiszpania. W tej grupie może zdarzyć się dosłownie wszystko, przez co na Mistrzostwach Świata 2022 tabela grupy E na koniec fazy grupowej jest dużym znakiem zapytania.

Grupa F

W grupie F zobaczymy finalistę poprzedniego mundialu, czyli reprezentację Chorwacji, a także Belgię, Kanadę i Maroko. Reprezentacja Belgii z Kevinem De Bruyne na czele to zdecydowany faworyt tej grupy. Chorwacja jednak jest zmotywowana jak nigdy dotąd, a skreślane Kanada i Meksyk mogą zaskoczyć wszystkich dobrą dyspozycją.

Grupa G

W grupie G mamy lidera rankingu FIFA – Brazylię – a obok niej Kamerun, Szwajcarię i Serbię. Brazylia awans ma raczej w kieszeni, jednak drugi zespół, który awansuje z tej grupy do fazy pucharowej to duża niewiadoma, przez co na MŚ 2022 tabela końcowa grupy G to duża zagadka.

Grupa H

W grupie H znalazła się Portugalia, Urugwaj, Ghana i Korea Południowa. To jedna z ciekawszych grup, bo tak naprawdę ciężko stwierdzić, kto jest tutaj faworytem. Wszystko wskazuje na to, że Cristiano Ronaldo poprowadzi swoją reprezentację do awansu, jednak rywalizacja z Urugwajem i Ghaną będzie z pewnością wyrównana.