Zamówienie pakiet XXL VOD VIAPLAY 12 miesięcy

Polska Telewizja Internetowa online

Pakiet MAXI XXL + VOD + VIA PLAY opłata roczna 12-miesięczna jednorazowa

(2 urządzenia) 80,00 €

 

 

Cena pakietu przy opłacie rocznej: 80,00 € / 350,00 PLN / 70,00 £

Pakiet zawiera:

– 304 kanały polskie (w tym 16 kanałów 4K)

– 30 kanałów VIA PLAY

– biblioteka filmów i seriali ponad 20 tys. tytułów aktualizowana jest do 1 raz w miesiącu.

 

Informacja dla Klienów z UK (posiadających sieć VIRGIN i SKY) oraz dla klientów ze Szwajcarii:

Należy zastosować zmianę DNS: https://telewizja-iptv.eu/zmiana-dns/

 

 

Wypełnij poniższy formularz, aby zamówić wybraną usługę. Wpłatę będziesz mógł dokonać w trakcie 24-godzinnego testu, nie później jednak niż przed upływem 24 godzin.

Na twój adres e-mail, otrzymasz indywidualny link, który będziesz mógł wstawić w odpowiedni program lub aplikację. Dodatkowo zostanie Ci nadany numerem klienta, który również otrzymasz w tej samej wiadomości.

Nazwisko oraz numer telefonu nie są wymagane. Zachęcamy jednak do pozostawienia tych informacji, które ułatwiają nam kontakt z naszymi klientami (pomoc w instalacji aplikacji, reklamacje, przedłużenie abonamentu, zgłoszenia awaryjne).

Pamiętaj, że link, który otrzymasz, wygaśnie po 24 godzinach od momentu otrzymania wiadomości na twój adres e-mail. W tym czasie (24h) należy dokonać opłaty na numer rachunku podany w wiadomości zwrotnej, którą otrzymasz zaraz po wypełnieniu formularza.

Zwróć szczególną uwagę na tytuł wpłaty, który jest twoim numerem klienta. Nieprawidłowe wpisanie w polu “tytuł przelewu”, twojego numeru klienta, może skutkować zwrotem przelewu oraz wygaśnięciem linku.