Zamówienie pakiet XXL VOD VIAPLAY 12 miesięcy

Polska Telewizja Internetowa online

Pakiet XXL + VOD + VIAPLAY opłata roczna 12-miesięczna jednorazowa

(2 urządzenia) 68,00 €

 

 

Cena pakietu przy opłacie rocznej: 68,00 € wraz z aktywacją

+ wsparcie techniczne 5,00 € (nieobowiązkowe)

Pakiet zawiera:

– ponad 320 kanałów polskich,

– 45 kanałów VIA PLAY

– biblioteka filmów i seriali ponad 3000 tytułów aktualizowana jest do 2 razy w miesiącu.

 

Wypełnij poniższy formularz, aby zamówić wybraną usługę. Wpłatę będziesz mógł dokonać w trakcie 24-godzinnego testu, nie później jednak niż przed upływem 24 godzin.

Na twój adres e-mail, otrzymasz indywidualny link, który będziesz mógł wstawić w odpowiedni program lub aplikację. Dodatkowo zostanie Ci nadany numerem klienta, który również otrzymasz w tej samej wiadomości.

Nazwisko oraz numer telefonu nie są wymagane. Zachęcamy jednak do pozostawienia tych informacji, które ułatwiają nam kontakt z naszymi klientami (pomoc w instalacji aplikacji, reklamacje, przedłużenie abonamentu, zgłoszenia awaryjne).

Pamiętaj, że link, który otrzymasz, wygaśnie po 24 godzinach od momentu otrzymania wiadomości na twój adres e-mail. W tym czasie (24h) należy dokonać opłaty na numer rachunku podany w wiadomości zwrotnej, którą otrzymasz zaraz po wypełnieniu formularza.

Zwróć szczególną uwagę na tytuł wpłaty, który jest twoim numerem klienta. Nieprawidłowe wpisanie w polu “tytuł przelewu”, twojego numeru klienta, może skutkować zwrotem przelewu oraz wygaśnięciem linku.

    Naciśnij przycisk "Wyślij" i zaczekaj na potwierdzenie wysłania formularza, nie odświeżaj strony i nie naciskaj ponownie przycisku "Wyślij".