Instalacja na Android TV i Smart TV

Polska Telewizja Internetowa online

Aplikacje na urządzenia z systemem:

Android TV, Smart TV, Android (komórka, tablet)

 

Żadna z polecanych przez nas aplikacji, nie jest naszą aplikacją. Nie ingerujemy w ceny aplikacji, a także w decyzje naszych klientów, co do ich wyboru. Nie świadczymy usług w zakresie opłat za poszczególne aplikacje na rzecz klientów. Nie udzielamy informacji na temat opłat oraz sposobów zapłaty za poszczególne aplikacje.

 

NANOMID

Nanomid Player to potężny i jak zdaniem wielu, NAJLEPSZY i wysoce konfigurowalny odtwarzacz IPTV, który może działać stabilnie na wszystkich urządzeniach z Androidem i SMART TV, w tym telewizorach (Android TV), telewizorach, tabletach i smartfonach.  Udoskonal swoje wrażenia z sofy dzięki pełnemu zestawowi zaawansowanych funkcji. Aplikacja jest dostępna dla urządzeń Samsung Smart TV, LG i Android Tv, komórka, tablet.
Nadążaj za ulubionymi programami lub transmisjami na żywo, które przegapiłeś. Zabezpiecz swoją prywatność dzięki usłudze VPN podczas przesyłania strumieniowego treści za pomocą Nanomid Playera. Możesz przełączyć swoje IP jeśli twój dostawca internetu blokuje Ci możliwość oglądania telewizji internetowej IPTV.

INSTALACJA

Jeśli posiadasz telewizor w systemie Android aplikację odjedziesz w sklepie Google Play

Jeśli posiadasz telewizor w systemie Smart TV, aplikację odnajdziesz w sklepie App Store producenta twojego telewizora.

Jeśli posiadasz Fire Stick, aplikację możesz pobrać przez aplikację „DOWNLOADER” wpisując: apk.nanomid.com

Po pobraniu aplikacji musisz wygenerować kod OTP, który podajesz nam podczas instalacji TV. Kod możesz wygenerować, używając zielonego przycisku „OTP” lub w niektórych wersjach przytrzymując dłużej przycisk „OK” na pilocie i przesuwając się strzałką w lewą stronę, na zielone pole. Po wygenerowaniu kodu OTP nic nie naciskaj, poczekaj, aż okno samoczynnie nie zniknie, wówczas pojawią się listy TV na twoim urządzeniu.

Aplikacja jest dostępna w okresie testowym 7 dni, po okresie testowym, należy wykupić opcję premium e cenie 9,99 €. Możliwość zakupienie pełnej wersji znajdziesz pod tym linkiem: https://nanomid.com/player/active-licence Opłata jest jednorazowa i dożywotnia.
Według nas NANOMID PLAYER to najlepsza w tej chwili aplikacja, za pomocą której można oglądać telewizję IPTV.

 


OTT NAVIGATOR IPTV

OTT Navigator IPTV to aplikacja, która może działać stabilnie na wszystkich urządzeniach z Androidem, w tym telewizorach (Android TV), telewizorach, tabletach i smartfonach. Dzięki tej aplikacji możesz oglądać swoje ulubione kanały telewizyjne w doskonałej jakości.
Czyta dowolną listę odtwarzania. Obsługuje wszystkie formaty list odtwarzania – m3u, m3u8, txt, xspf, enigma. Dobra optymalizacja.
Natychmiastowe przełączanie kanałów i automatyczne ponowne łączenie w przypadku utraty sygnału.
Wbudowany odtwarzacz. Nie ma potrzeby instalowania dodatkowego odtwarzacza MX.
Wsparcie dla zdalnego sterowania z pilota. I prawie każdy przycisk można dostosować do własnych upodobań.
Automatyczne połączenie EPG (przewodnik po programach). A także wsparcie przesunięcia w czasie.
Aplikacja posiada przyjemny i intuicyjny interfejs, który zawiera szeroki zakres funkcjonalności. Istnieje wygodne wyszukiwanie po nazwiskach aktorów w filmie / programie, opisie kanału telewizyjnego lub konkretnego programu.

 

 

Aplikacja dostępna do pobrania w Google Play. Aplikacja jest darmowa, ale w tej wersji posiada kilka ograniczeń. Z uwagi na jej niską cenę, zaleca się wykupienie wersji premium. Jednorazowy koszt aktywacji to 28,99 PLN (6,25 €).