Pakiet VIP opłata jednorazowa roczna

Polska Telewizja Internetowa online

Zamówienie

pakiet VIP opłata roczna 12-miesięczna, jednorazowa (3 urządzenia)

Cena pakietu przy opłacie rocznej uzależniona jest od wybranych kategorii, z których utworzysz swój pakiet VIP

 

Podane ceny dotyczą usługi na 12 miesięcy, przy płatności jednorazowej.

*Pakiet VOD filmy i seriale może być połączony jedynie z dowolnym pakietem TV

Przykładowe zamówienie: Polska TV HD 140 kanałów + filmy i seriale Polska + TV Niemcy = 70 € / rok (płatność jednorazowa). Po wypełnieniu formularza otrzymasz wiadomość e-mail ze swoim zamówieniem oraz łączną kwotę, zgodną z wybranymi pozycjami pakietu.

 

Wypełnij poniższy formularz, aby zamówić wybraną usługę. Wpłatę będziesz mógł dokonać w trakcie 24-godzinnego testu, nie później jednak niż przed upływem 24 godzin.

Na twój adres e-mail, otrzymasz indywidualny numer klienta, który również otrzymasz w wiadomości e-mail.

Nazwisko oraz numer telefonu nie są wymagane. Zachęcamy jednak do pozostawienia tych informacji, które ułatwiają nam kontakt z naszymi klientami.

Pamiętaj, że po instalacji TV, której dokonasz na naszej stronie, na czacie będziesz miał 24 godziny na wykonanie opłaty. Numer rachunku oraz dane do wpłaty otrzymasz w wiadomości zwrotnej, którą otrzymasz zaraz po wypełnieniu tego formularza lub podczas kontaktu z konsultantem na czacie.

Zwróć szczególną uwagę na tytuł wpłaty, który jest twoim numerem klienta. Nieprawidłowe wpisanie w polu “tytuł przelewu”, twojego numeru klienta, może skutkować zwrotem przelewu oraz brakiem dostępu do TV.