Zamówienie MAXI 24 miesiące

Polska Telewizja Internetowa online

Pakiet MAXI XXL opłata na 24 miesiące, jednorazowa

(3 urządzenia) 90,00 €

 

Cena pakietu przy opłacie na 24 miesiące: 90,00 € / 394,00 PLN / 79,00 £

(możliwość dodania 30 kanałów VIA PLAY + 15,00 €)

 

Wypełnij poniższy formularz, aby zamówić wybraną usługę. Wpłatę będziesz mógł dokonać w trakcie 24-godzinnego testu, nie później jednak niż przed upływem 24 godzin.

Na twój adres e-mail, otrzymasz indywidualny link, który będziesz mógł wstawić do odpowiedniej aplikację. Dodatkowo zostanie Ci nadany numerem klienta, który również otrzymasz w wiadomości e-mail. W tym celu skontaktuj się z nami poprzez czat na naszej stronie.

Nazwisko oraz numer telefonu nie są wymagane. Zachęcamy jednak do pozostawienia tych informacji, które ułatwiają nam kontakt z naszymi klientami (pomoc w instalacji aplikacji, reklamacje, przedłużenie abonamentu, zgłoszenia awaryjne).

Pamiętaj, że link, który otrzymasz podczas instalacji TV na naszej stronie, na czacie, wygaśnie po 24 godzinach od momentu otrzymania wiadomości na twój adres e-mail. W tym czasie (24h) należy dokonać opłaty na numer rachunku podany w wiadomości zwrotnej, którą otrzymasz zaraz po wypełnieniu formularz lub podczas kontaktu z konsultantem na czacie.

Zwróć szczególną uwagę na tytuł wpłaty, który jest twoim numerem klienta. Nieprawidłowe wpisanie w polu “tytuł przelewu”, twojego numeru klienta, może skutkować zwrotem przelewu oraz wygaśnięciem linku.

 

Informacja dla Klienów z UK posiadających sieć VIRGIN i SKY:

Należy zastosować zmianę DNS: https://telewizja-iptv.eu/zmiana-dns/