SImple TV na Windows

Polska Telewizja Internetowa online

Na systemy Windows polecamy aplikację SIMPLE TV

 

 

Aplikację pobierz z poniższego linku: https://365iptv.tv/simple-tv

Aplikacja polecana również na starsze systemy Windows.

 

Po rozpakowaniu pobranej aplikacji (możesz pobrać darmową aplikację, dzięki której rozpakujesz plik: https://7-zip.org/a/7z2301-x64.exe

Otwórz rozpakowany folder o nazwie: simpleTV (x64 vlc308 1). Następnie uruchom aplikację, wybierając plik o nazwie: “tv” (zielona ikona).

Po uruchomieniu aplikacji możesz zmienić język na polski (Settings – langue).

Jeśli zmieniłeś już język, lub aplikacja otworzyła się po polsku, wejdź w górną zakładkę “Plik” i wybierz opcję: “Załaduj listę odtwarzania” następnie w nowym oknie, jakie się pojawi na samej górze wstaw swój link do TV oraz na ciśnij na dole “Załaduj”.

Dodanie EPG możesz wykonać w następujący sposób: Otwórz z górnych zakładek: “Ustawienia”, następnie otwórz opcję “EPG” usuń wszystkie widoczne linki do epg jakie się pojawiły, następnie w polu: “Źródło 1” dodaj swój link do EPG i naciśnij: “Aktualizuj teraz” Epg zostanie załadowane w ciągu kilku minut.

Teraz uruchom dowolny kanał, wybierając z górnych zakładek: “Lista odtwarzania” i następnie “pokaż / ukryj listę odtwarzania”. Po otwarciu okna zobaczysz kategorie oraz kanały, po wybraniu dowolnego kanału rozpocznie się jego odtwarzanie. Tak powinno wyglądać okno wyboru kanałów, po prawidłowej instalacji: