Zamówienie pakiet XXL MAXI VOD opłata roczna jednorazowa

Polska Telewizja Internetowa online

Pakiet XXL MAXI + VOD opłata roczna 12-miesięczna jednorazowa

(2 urządzenia) 75,00 €

 

Cena pakietu przy opłacie rocznej: 75,00 €  / 328,00 PLN / 66,00 £

Cena pakietu z kanałami VIA PLAY: 90,00 €  / 394,00 PLN / 79,00 £

Pakiet ten zawiera ponad 334 kanały polskie. Biblioteka filmów i seriali ponad 3000 tytułów aktualizowana jest 1 raz na miesiąc

 

Informacja dla Klienów z UK posiadających sieć VIRGIN i SKY:

Należy zastosować zmianę DNS: https://telewizja-iptv.eu/zmiana-dns/

 

Wypełnij poniższy formularz, aby zamówić wybraną usługę. Wpłatę będziesz mógł dokonać w trakcie 24-godzinnego testu, nie później jednak niż przed upływem 24 godzin.

Na twój adres e-mail, otrzymasz indywidualny link, który będziesz mógł wstawić w odpowiedni program lub aplikację. Dodatkowo zostanie Ci nadany numerem klienta, który również otrzymasz w tej samej wiadomości.

Nazwisko oraz numer telefonu nie są wymagane. Zachęcamy jednak do pozostawienia tych informacji, które ułatwiają nam kontakt z naszymi klientami (pomoc w instalacji aplikacji, reklamacje, przedłużenie abonamentu, zgłoszenia awaryjne).

Pamiętaj, że link, który otrzymasz, wygaśnie po 24 godzinach od momentu otrzymania wiadomości na twój adres e-mail. W tym czasie (24h) należy dokonać opłaty na numer rachunku podany w wiadomości zwrotnej, którą otrzymasz zaraz po wypełnieniu formularza.

Zwróć szczególną uwagę na tytuł wpłaty, który jest twoim numerem klienta. Nieprawidłowe wpisanie w polu “tytuł przelewu”, twojego numeru klienta, może skutkować zwrotem przelewu oraz wygaśnięciem linku.