Zamówienie pakiet MAXI opłata abonamentowa miesięczna

Polska Telewizja Internetowa online

Pakiet MAXI opłata abonamentowa miesięczna

(1 urządzenie) 12,00 €

 

Cena pakietu przy opłacie miesięcznej: 12,00 € / miesiąc wraz z aktywacją. W kolejnych miesiącach 10,00 €. Brak terminowej wpłaty wiąże się z wyłączeniem pakietu. Zastrzegamy sobie prawo po ponownego włączenia sygnału w terminie do 14 dni. W trakcie trwania pakietu MAXI, w opcji miesięcznej, nie ma możliwości aktywacji pakietu rocznego na tym samym urządzeniu, w okresie 12 miesięcy od uruchomienia pakietu MAXI miesięcznego.

 

Wypełnij poniższy formularz, aby zamówić wybraną usługę. Wpłatę będziesz mógł dokonać w trakcie 24-godzinnego testu, nie później jednak niż przed upływem 24 godzin.

Na twój adres e-mail, otrzymasz indywidualny link, który będziesz mógł wstawić w odpowiedni program lub aplikację. Dodatkowo zostanie Ci nadany numerem klienta, który również otrzymasz w tej samej wiadomości.

Nazwisko oraz numer telefonu nie są wymagane. Zachęcamy jednak do pozostawienia tych informacji, które ułatwiają nam kontakt z naszymi klientami (pomoc w instalacji aplikacji, reklamacje, przedłużenie abonamentu, zgłoszenia awaryjne).

Pamiętaj, że link, który otrzymasz, wygaśnie po 24 godzinach od momentu otrzymania wiadomości na twój adres e-mail. W tym czasie (24h) należy dokonać opłaty na numer rachunku podany w wiadomości zwrotnej, którą otrzymasz zaraz po wypełnieniu formularza.

Zwróć szczególną uwagę na tytuł wpłaty, który jest twoim numerem klienta. Nieprawidłowe wpisanie w polu “tytuł przelewu”, twojego numeru klienta, może skutkować zwrotem przelewu oraz wygaśnięciem linku.