Zamówienie pakiet MAXI opłata kwartalna

Polska Telewizja Internetowa online

Pakiet MAXI – 173 kanały opłata abonamentowa kwartalna

(1 urządzenie) 26,00 €

 

Cena pakietu przy opłacie kwartalnej (3 miesiące): 26,00 € / 120,00 PLN / 23,00 £

 

Wypełnij poniższy formularz, aby zamówić wybraną usługę. Wpłatę będziesz mógł dokonać w trakcie 24-godzinnego testu, nie później jednak niż przed upływem 24 godzin.

Na twój adres e-mail, otrzymasz indywidualny link, który będziesz mógł wstawić w odpowiedni program lub aplikację. Dodatkowo zostanie Ci nadany numerem klienta, który również otrzymasz w tej samej wiadomości.

Nazwisko oraz numer telefonu nie są wymagane. Zachęcamy jednak do pozostawienia tych informacji, które ułatwiają nam kontakt z naszymi klientami (pomoc w instalacji aplikacji, reklamacje, przedłużenie abonamentu, zgłoszenia awaryjne).

Pamiętaj, że link, który otrzymasz, wygaśnie po 24 godzinach od momentu otrzymania wiadomości na twój adres e-mail. W tym czasie (24h) należy dokonać opłaty na numer rachunku podany w wiadomości zwrotnej, którą otrzymasz zaraz po wypełnieniu formularza.

Zwróć szczególną uwagę na tytuł wpłaty, który jest twoim numerem klienta. Nieprawidłowe wpisanie w polu “tytuł przelewu”, twojego numeru klienta, może skutkować zwrotem przelewu oraz wygaśnięciem linku.

 

Informacja dla Klienów z UK posiadających sieć VIRGIN i SKY:

Należy zastosować zmianę DNS: https://telewizja-iptv.eu/zmiana-dns/