Zamówienie Pakiet MAXI XXL VOD na 24 miesiące

Polska Telewizja Internetowa online

Pakiet XXL MAXI + VOD na 24 miesiące

(3 urządzenia) 110,00 €

 

Cena pakietu przy opłacie 24 miesiące bez VIA PLAY: 110,00 € / 481,00 PLN / 97,00 £

Cena pakietu z opcją VIA PLAY 30 kanałów: 125,00 € / 547,00 PLN / 110,00 £

Pakiet ten zawiera 334 kanały polskie. Biblioteka filmów i seriali ponad 4000 tytułów aktualizowana jest do 2 razy w miesiącu.

 

Wypełnij poniższy formularz, aby zamówić wybraną usługę. Wpłatę będziesz mógł dokonać w trakcie 24-godzinnego testu, nie później jednak niż przed upływem 24 godzin.

Na twój adres e-mail, otrzymasz indywidualny link, który będziesz mógł wstawić w odpowiedni program lub aplikację. Dodatkowo zostanie Ci nadany numerem klienta, który również otrzymasz w tej samej wiadomości.

Nazwisko oraz numer telefonu nie są wymagane. Zachęcamy jednak do pozostawienia tych informacji, które ułatwiają nam kontakt z naszymi klientami (pomoc w instalacji aplikacji, reklamacje, przedłużenie abonamentu, zgłoszenia awaryjne).

Pamiętaj, że link, który otrzymasz, wygaśnie po 24 godzinach od momentu otrzymania wiadomości na twój adres e-mail. W tym czasie (24h) należy dokonać opłaty na numer rachunku podany w wiadomości zwrotnej, którą otrzymasz zaraz po wypełnieniu formularza.

Zwróć szczególną uwagę na tytuł wpłaty, który jest twoim numerem klienta. Nieprawidłowe wpisanie w polu “tytuł przelewu”, twojego numeru klienta, może skutkować zwrotem przelewu oraz wygaśnięciem linku.